ایران لایت باکس Iran LightBox

لایت باکس فریم لس دو طرفه – امکان تولید در ابعاد بزرگ و سفارشی – نصب به صورت استند و یا آویز

چاپ لایت باکس | سفارش چاپ آنلاین لایت باکس

لایت باکس کریستال، نسل جدید تابلوهای نورانی می‌باشد که با کمک پیشرفت تکنولوژی، توانسته تغییرات و جلوه‌های بیشتری برای تابلوهای نورانی ایجاد نماید. لایت باکس مورد نظر خود را جهت نمایش تبلیغات شرکت خود را بصورت آنلاین

لایت باکس - taha-air

تابلوهای لایت باکس یا بک لایت سازه هایی هستندکه مدیای چاپ را در قالب یک باکس آلومینیوم،پلکسی گلاس،کامپوزیت،چوب و یا غیره در معرض نمایش قرار می دهند.لایت باکس های تبلیغاتی بدون روشنایی و یا با روشنایی قابل استفاده و

تابلوسازی لایت باکس | تابلوسازی طاهر

تابلوسازی لایت باکس تابلو لایت باکس : لایت باکس همان طور که از نام آن مشخص می باشداز دو کلمه مجزای لایت (light ) به معنای نور و باکس ( box ) به معنای جعبه تشکیل شده است .

لایت باکس دو طرفه پارچه ای بدون فریم فریم لس آلومینیومی

شرکت یکتا فریم از اوایل سال ۱۳۹۴ مشغول به ساخت فریم های آلومینیومی، لایت باکس، ملزومات جانبی، چاپ های پارچه ای با دوخت نوار سیلیکون بوده است.

لایت باکس | الکا

نورپردازی لایت باکس ها می تواند از طریق smd,led و یا مهتابی باشد. به طور معمول آلومینیوم،MDF و پلاستیک متریال هایی هستند که بیشترین کاربرد را در ساخت لایت باکس دارند.

لایت باکس تبلیغاتی چیست؟ - mohiticom

لایت باکس آلومینیومی: یکی از انواع لایت باکس ها، لایت باکس آلومینیومی می باشد. لایت باکس آلومینیومی با رویه بک لایت فلکس یا پلکسی ساخته شده و نور آن توسط led , smd تامین می شود.لایت باکس های ساخته شده در مترو از نوع لایت باکس آلومینیومی می باشد.

لایت باکس فریم لس آلومینیومی|تابلو لایت باکس | خانه طراحان سام

لایت باکس های کریستالی ضخامت کمتری نسبت به لایت باکس های تبلیغاتی دیگر دارند. این سبک در نوع خود یکی از روش‎های منتخب دکورکردن و جلوه‎دادن به محیط به شمار می‎رود و برای محیط‎های سربسته و نمایشگاهی استفاده بیشتری دارد.

ساخت لایت باکس : تابلو نامور

درحال حاضر لایت باکس های آلومینیومی و پِلَکسی (لایت باکس ایستاده و دیواری) قابل ساخت در مجموعه تابلو نامور در کلیه ابعاد و تعداد قابل عرضه می باشد که نور این لایت باکس ها هم به وسیله مهتابی و هم توسط ماژول های ال ای دی و اس ام دی (smd , led) قابل تامین می باشد.

لیست قیمت | ایران لایت باکس

لایت باکس فریم لس دوطرفه تومان 1,200,000 – تومان 4,000,000 لایت باکس فریم لس یکطرفه تومان 864,000 – تومان 2,880,000 ساعات کاری ۹ الی ۱۷

Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.