IVONA Text-to-Speech

Nasz zespół dostarcza wielojęzyczny syntezator mowy Ivona, który jest rozwiązaniem wiodącym na rynku pod względem wysokiej jakości i poprawności wymowy.

Balabolka - Cross+A

Program Balabolka przeznaczony jest do odczytywania tekstu, który znajduje się w plikach tekstowych. Aby odtworzyć głos można wykorzystywać każdy syntezator mowy, zainstalowany na komputerze. Program odczytuję zawartość schowka, pokazuję tekst, zawarty w plikach formatów AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, DOCX, EML, EPUB, FB2, FB3, HTML, LIT, MOBI, ODP, ODS, ODT, PDB, PDF, PPT, PPTX, PRC

Vocaloid – Wikipedia, wolna encyklopedia

Opis. Vocaloid to program przeznaczony na komputery osobiste.W nowatorski sposób zostały w nim połączone technologie syntezy mowy oraz syntezy dźwięku.Oferowany jest w wielu wersjach, różniących się barwą głosu oraz językiem.Doczekał się czterech generacji, nazwanych kolejno „VOCALOID”, „VOCALOID 2”, „VOCALOID 3”, „VOCALOID 4” oraz „VOCALOID 5”.

Wyposażenie warsztatów, montażownice, wyważarki - Uni-Trol

Unitrol - Wyważarki, montażownice, prostowarki do felg, podnośniki, generator azotu, wulkanizatory Witamy na stronach firmy UNI-TROL, która od 1988 roku specjalizuje się w produkcji urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenia warsztatów samochodowych.

Jak to działa? - Legimi online

Wygodnie Sięgasz po książkę przy śniadaniu na tablecie lub czytniku, kontynuujesz w drodze do pracy na smartfonie. Nawet, gdy dzień jest pełen obowiązków, zawsze znajdziesz czas na lekturę. Na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Thulium - system call center w chmurze, wielokanałowa

System do obsługi klienta: telefon (infolinia i system call center), e-mail (helpdesk), chat, wbudowany CRM.

Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.